Meble KONKRET FUTURA ze stali lakierowanej

Meble medyczne KONKRET FUTURA to meble o konstrukcji nośnej ścian z dwuwarstwowej profilowanej blachy z wewnętrznymi elementami wzmacniającymi oraz izolującymi akustycznie. Monolityczna bryła konstrukcji z zewnątrz ułatwia zachowanie wysokich standardów higienicznych. Meble posiadają atest higieniczny i dedykowane są placówkom medycznym. Tworzymy zabudowy w oparciu o potrzeby użytkowników oraz staramy się, by nasze meble były funkcjonalne, solidne i estetyczne. Oferujemy wyposażenie meblowe dostosowane wymiarowo i konstrukcyjnie do wymogów zamawiającego.

Zalety naszych mebli, które odróżniają je od podobnych produktów oferowanych na rynku to:

  • Narożne elementy konstrukcyjne zaokrąglone, chroniące użytkownika i pacjenta przed urazami.
  • Ramy okienne drzwi oszklonych wykonane ze stali z osadzonymi w ramie zawiasami, uchwytami i zamkami, zapewniającymi bezpieczną oraz długoletnią eksploatację.
  • System mocowania półek na systemowych wspornikach metalowych z elastycznymi stabilizatorami uniemożliwiającymi ich przypadkowe wysunięcie, a jednocześnie pozwalające na regulację wysokości ich położenia.
  • Blaty robocze o monolitycznej powierzchni wykonane z materiałów gwarantujących najwyższą jakość, niezbędną dla długiego okresu użytkowania.
  • Zawiasy drzwi wewnętrzne o konstrukcji umożliwiającej pełną regulację dla prawidłowego ustawienia frontów oraz siły ich docisku do korpusu w pozycji zamkniętej.

Wszystkie materiały zastosowane do produkcji oferowanych mebli posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, oceniające pozytywnie ich eksploatację w warunkach szpitalnych.

Podane dane mają charakter poglądowy. KONKRET zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian konstrukcyjnych oraz parametrów technicznych w oferowanych produktach.