Strona główna
 

grudzień   2014 r.
             

Włocławek - Konferencja WSHEW czwartek 27 listopada br. we Włocławku miała miejsce konferencja "Zdrowie w naszych rękach - interdyscyplinarność nauk o zdrowiu" zorganizowana m.in. przez Wydział Nauk o Zdrowiu WSHE. Podczas konferencji firma KONKRET przeprowadziła warsztaty szkoleniowe dla kadry pielęgniarskiej.
Czytaj całość
 

październik   2014 r.               
Warszawa - Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE

W dniach 8-10 października 2014 odbyły sie Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2014. Ponad 2 tyś. odwiedzających i prawie 100 wystawców było obecnych na tegorocznych targach. Firma KONKRET juz po raz drugi  miała okazję zaprezentować swój asortyment. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.
Czytaj całość
 

 
wrzesień   2014 r.
             

X Sympozjum PTPAiIO


W dniach 12-13 września 2014r. w Dźwirzynie miało miejsce X Sympozjum PTPAiIO. Firma KONKRET również brała udział w tym wydarzeniu. Dziękujemy za odwiedzenia naszego stoiska i uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych, których tematyką była profilaktyka odleżynowa.


Czytaj całość
 

 
czerwiec   2014 r.
             

XII Kongres Pielęgniarek Polskich


W dniach 12-14 czerwca 2014r. w Krakowie odbył się XII Kongres Pielęgniarek Polskich. W Kongresie brało udział blisko 500 uczestników z kraju i zagranicy. Nie mogło również zabraknąć naszej firmy, która oprócz prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań na sale chorych prowadziła warsztaty szkoleniowe.


Czytaj całość