Strona główna
Strona główna arrow Aktualności

     
   styczeń  2016 r.  
  
        


24 Finał WOŚP

To już kolejny finał WOŚP, w który udział brała firma  KONKRET.

W ramach 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy Mobilny System Pielęgnacji Pacjenta Bath Bed umożliwiający codzienną pielęgnację pacjenta bez konieczności przemieszczania chorego z łóżka.

 

Czytaj całość
 

     
    październik  2015 r.  
  
        


KONKRET Bridge Team Mistrzem Świata w Brydżu Sportowym

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293. Biało-czerwoni grali w składzie: Piotr Gawryś – Michał Klukowski, Krzysztof Jassem – Marcin Mazurkiewicz, Jacek Kalita - Michał Nowosadzki . Był to dopiero drugi finał Bermuda Bowl w historii polskiego brydża. Pierwszy raz narodowy zespół wystąpił w nim w 1991 roku, przegrywając walkę o złoto z Islandią.  W finale emocji nie brakowało, na pięć ostatnich rozdań prowadzili Szwedzi. Finisz w wykonaniu naszych zawodników był imponujący i niezwykle emocjonujący. Gratulujemy!!!!
Czytaj całość
 

     
      czerwiec  2015 r.  
  
        


Wrocław -  Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza

W ramach programu poprawy opieki perinatalnej na terenie województwa dolnośląskiego pn. "Mały DolnoŚlązak", firma KONKRET wyposażyła szpitale biorące udział w projekcie w specjalistyczny sprzęt medyczny. Jednym ze szpitali biorącym udział we wspomnianym wyżej programie był Specjalistyczny Szpital im. A. Falkiewicza, gdzie zostały dostarczone zaawansowane łóżka porodowe  Ave wraz z fotelikami chirurga Surgi.
Czytaj całość
 

     
      czerwiec  2015 r.  
  
        


Zgorzelec - Wielospecjalistyczny Szpital SP ZOZ


W związku z rozbudową Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Zgorzelcu firma KONKRET wyposażyła oddziały placówki w sprzęt medyczny. Na oddziały neurologii i onkologii dostarczono łóżka szpitalne Eleganza Smart oraz Eleganza 1 wraz z szafkami przyłóżkowymi Eleganza Mano oraz Venus.
Czytaj całość
 

     
       maj  2015 r.  
  
        


Warszawa- Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego


W maju nastąpiła kolejna realizacja zamówienia na dostawę specjalistycznego sprzętu medycznego. Tym razem odbiorcą był Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w  Warszawie. Oddziały szpitalne zostały wyposażone w uniwersalne łóżka Eleganza 1 z funkcją Ergoframe  wraz z szafkami przyłóżkowymi Eleganza Mano.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 46